Rybki - palety natura discus w akwarium jednak jakim
Czy rybki palety natura discus można hodować w akwa o wielkości 120 litrów? Ten rodzaj rybek akwarystycznych w akwarium o tej objętości będzie się gniótł. Chciałem pokierować młodego akwarystę na dobry tor żeby nie czynił ów rzeczy, akwarysta uważała się za dobrego pseudo akwarystę a nic do faceta nie dochodziło. Hobbysta o jakim piszę męczy w akwa 6 dyskowców gromadkę neonów i 9 kirysów, a dekoracje baniak ma skąpe na dnie ma jedynie żwir 2 cabomby. Mym zdaniem jest to nie dopuszczalne zachowanie akwarysty.

Rybek akwariowych paletek nie należy trzymać w akwarium o objętości 120 litrów, ponieważ ów akwarium dla rybek akwarystycznych jest za małe na długość i nie ma odpowiedniej wysokości. Ustala się że dla dojrzałej paletki musi przypadać 50 L wody w dużym akwarium.

Akwarium 120 litrów dla tego gatunku ryb jak rybki akwarystyczne dyskowce - natura discus jest zdecydowanie za małe, bo to akwariowe ryby ogromnie wrażliwe i pielęgnacja dyskowców jest ogromnie wymagająca. Hobbyści trzymają dyskowce - natura discus w zbiornikach powyżej 300 litrów, również w obsadzie akwarium występują rybki akwarystyczne czyściciele dna. Pamiętajmy że o małej pojemności akwariach ryby akwariowe będą żyć, mimo to to życie to tylko wegetacja, a nie realne istnienie jakie winny mieć umożliwione za pomocą stworzonych warunków w akwarium przez akwarystę.

Owe ryby akwariowe prawdopodobnie będą karłowate w takim akwarium, zaleca się pielęgnować je w ogromnych akwariach, tak aby istniały jednakowo jak w warunkach dzikim, będą o wiele lepiej się czuły i bezdyskusyjnie będą wspanialej wybarwione, akwarystyka jest piękna i trudna.

Comments are closed.